Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan kimerült vagyok....

Big Omikron kérdése:

Folyamatosan kimerült vagyok. Mi a bajom?

Figyelt kérdés
2 évig nagyon sok marihuánát fogyasztottam és ezt tekintem a problémáim okának de lehet hogy más áll mögöttük. A memóriám 2 év alatt folyamatosan degradálódott és mostanra nagyon mély szintre süllyedt le. Az elmém általánosan borzasztó állapotban van de nem ez a legnagyobb problémám. Amiért írok az a következő: 7-8 óra alvás után is rettentően fáradtnak és gyengének érzem magam. A szívem tájékán furcsa érzésem van és sokat ásítozom egész álló nap. Nehezen koncentrálok kelés után órákon át és leginkább a mosott szarhoz hasonlítanám az elmeállapotomat. Nem kérek elítélő válaszokat a fű miatt és tudom hogy az első lépés az hogy nem szívok többet. Mi okozhatja ezt az aránytalanul nagy kimerültséget? Nem teljesen tartom indokoltnak az ilyen mértékű kimerültséget csak a marihuána miatt. Háziorvosommal tudok konzultálni ilyen problémáról? Tud segíteni és nem köteles szólni a hatóságoknak?

2019. júl. 22. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért sok más oka is a krónikus fáradtságodnak.


Érdemes lenne elolvasnod ezt:


[link]

2019. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Háziorvosodat nem feltétlen kell beavatni a múltadról. Kérj vérvételre egy beutalót. Mondd a háziorvosnak,hogy kimerült vagy sokszor. Ezért szeretnél egy vérvételt csináltatni. Valószínű sok a méreganyag a szervezetedben. Egyél sok zöldséget+gyümölcsöt,igyál sok mentes vizet. Tarts méregtelenítőkúrát. Jobbulást!

2019. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokminden okozhat kimerültséget. Csináltass vérképet. Remek javaslatom lenne a méregtelenítésre, az unokaöcsém is hasonló cipőben járt, neki bevált
2020. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!