Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez gond lehet? Veletek már...

Ez gond lehet? Veletek már történt ilyesmi? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Ma lecsúsztam a bicikli ülőkéjéről, és bevertem a farkam, herém, minden létező dolgot ami ott volt.

Akkor fájt pár másodpercig, de el is múlt.

Mikor hazaértem pár óra múlva, azt vettem észre, hogy egy kis vérfolt van az alsóm azon részén, ahol a farkam érinti a gatyát.

Amikor elmentem vc-re, kis fájdalmat éreztem vizelés közben, de nem volt véres a vizeletem.

Azóta voltam párszor vc-n, és minden vc-zés után egy kis csepp vér "becsurran".

Pár óra múlva zuhanyoztam, és azt vettem észre, hogy amikor tüsszentettem, akkor is egy kis vér volt a farkam végén.

Ebből arra következtettem, hogy mikor erőlködök kivsit, egy csepp vér mindig be fog csurranni.

Lehet rosszul gondoltam, nemtudom pontosan.

A kérdés pedig: ebből lehet gondom? Vagy várjak még pár napot, és ha továbbra is vérzik, akkor menjek orvoshoz?


2019. júl. 26. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudom hogy miért lehet a vérzés, de biztos, hogy nem normális. Amondó vagyok, hogy minél hamarabb fordulj orvoshoz, főleg ha a nemi szervedről van szó. Remélem,hogy nincs semmi baj a farkaddal és a jövőben is fogod tudni használni.

Ui.: Ne félj az orvostól. Én is voltam már urológusnál, és semmi rossz nincs benne. Jobb mintha nem mennél el és nem tudnád többet használni.

További szép napot! 🙂

2019. júl. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt
2019. júl. 27. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!