Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A maszturbalastol tényleg...

A maszturbalastol tényleg összezsugorodik a peniszunk?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti hogy nem szabad soha maszturbalni?
2019. júl. 30. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak egy átverés, ráncigáld nyugodtan. :D
2019. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, nem zsugorodik össze.
2019. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez hülyeség. Ilyenkor vér megy oda, kitágul. Minél többször csinálod, annál tágabbak lesznel az erek, annál nagyobb lesz. Nyilván ez minimális, néhány milliméter. De inkább növekedés a reális.
2019. júl. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem,edzésben kell tartani a barlangos testeket,jo ha áramlik a vér..mint az izmok,ha nem hasznalod akkor zsugorodik
2019. júl. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
67%
Nem, de amúgy személyes tapasztalat alapján ha kihagyok néhány napot/hete 2 rántás között, sokkal durvábban áll, meg sokkal jobb érzés elmenni.
2019. júl. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 szamo77db ***** válasza:
100%
Ez már megint egy olyan baromság, mint mikor azt terjesztették, hogy a maszturbálástól gerincsorvadást lehet kapni. Nyugodtan csináld, persze mértékkel. Tehát mondjuk napi 10-et ne próbálj kicsikarni magadból.
2019. júl. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

enyém már csak 5 centi, annyit vertem


komolyra fordítva, persze hogy nem

2019. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Honnan szedted ezt?! Én mondjuk nő vagyok, de inkább pont fordítva gondoltam sokáig. Mármint hogy azoknak a srácoknak marad kicsi, akik fiatal korban nem foglalkoznak/foglalkoztak vele eleget. :D
2019. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!