Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen hatékony, olcsó, jó...

Milyen hatékony, olcsó, jó hajregeneráló, hajerősítő szereket ismertek férfiak számára? Mik a tapasztalataitok? (többi lent)

Figyelt kérdés
21/f vagyok, 2 éve nyáron egy hűtő üzemben dolgoztam. Utána nem sokkal észrevettem, hogy a hajam megvékonyodott, megritkult. Előtte azért elég dús hajam volt, de most megvékonyodott. Azt gyanítom, hogy a hidegtől lehetett ez. Mit javasoltok?
2010. júl. 12. 13:54
 1/6 anonim válasza:
Kopaszodásra sajnos manapság a hajbeültetés a leghatékonyabb megoldás.. Szerintem kár kidobnod vagyonokat kenceficékre, mert bátyámnak sem használ semmi.. Igaz nála a tesztoszteron váltja ki a korai kopaszodást.. Ha megfáztak hajhagymáid akkor talán még képesek regenerálódni.
2010. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vészes (még) a helyzet, hogy hajbeültetés kellene, mert csak megritkult, nem is látszik nagyon, én vettem csak észre magamon. Ezért keresek vmi jó szert.
2010. júl. 12. 17:02
 3/6 anonim ***** válasza:
ricinus olaj. patikában lehet kapni 200 Ft. Rákened a hajadra, a fejbőrödre is mehet, 20 percet rajta hagyod aztán nagyon alaposan lemosod.
2010. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi, és mennyire hatásos?
2010. júl. 12. 19:09
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én lány vagyok és itt a fórumon olvastam róla először mindenki ódákat zengett róla, és örömmel tapasztaltam hogy tényleg jó. Nem tudom, hogy mi van benne, ami jó, de sokkal gyorsabban nő a hajam, szebb is, sűrűbb is és nem is hullik annyira.
2010. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Utánanéztem, és sokan mindenféle más anyag összekeverésével ajánlják. Ti csak az olajat vittétek fel a hajatokra?
2010. júl. 13. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!