Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha a fitymáról feljött egy...

Ha a fitymáról feljött egy területen a bőr, mivel lehet gyógyítani, ha egyáltalán lehet, és be fog gyógyulni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 21:15
 1/8 anonim válasza:
Attól függ, mennyire jött fel. Ha kidörzsölted, vagy mondhatni lehorzsoltad, akkor megjavul, meg egyébként is, ha nem szakadt el durván. 20/F
2019. aug. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 youngboy26 válasza:

Hallod, higyj nekem


Megmosod, Lactadyn intim mosakodó gél, és Betadinnal beecseteled.

Minden héten kellett csinálnom, mert behorzsooodott nekem.

29F/Bp

2019. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Betadin valóban jó rá, fertőtlenít, de leginkább pihentetni kellene egy ideig, hadd gyógyuljon.
2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha felszíni hámsérülés, akkor be fog varasodni, gyógyulni. Ügyelj különösen a tisztaságra, ne ragadjon semmi a sebbe, időnként Betadine-vel kenegesd át. 1 max. 2 hét és teljesen rendbejön. Ha elfertőződik, vagy nagyobb felületen jött le a bőr, akkor irány az urológia.
2019. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mekkora terület számít már nagyobbnak?
2019. aug. 25. 21:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Az árthat neki, ha nyilvános mosdóban vizelek? De úgy, hogy nem húzom hátra a bőrt? A pihentetés ideje alatt a bőrt rajta kell hagyni, vagy fel kell húzni?
2019. aug. 25. 21:54
 7/8 youngboy26 válasza:
43%

#2 -es


Velem is volt, nagyon fájt, de óvatosan hátra húztam, ha hagyom, akkor nem jön hátra, akkor csak a műtéttel szedik le, vagyis le metszenek.

Kérdeztem az orvost, igen jól tettem, hogy hátra húztam.

De erre nem lesz szükség, a Betadin, az azonnal begyógyítja, csak az a lényeg, hogy amikor érzed fáj, azonnal kenegesd, ne várj, mert akkor annál később gyógyul, és nem beszélve a hátra húzásról.

Remélem tudtam segíteni.

Jobbulást!


u.i: ha gondolod küldj képet róla, és privibe mindent leírod, HA AKAROD, nem kérem tőled

2019. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. aug. 25. 22:38




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!