Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Bepállott, viszkető herezacskó...

Tavaress kérdése:

Bepállott, viszkető herezacskóra mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szóval munka közben a munkanadrág nem szellőzik, mozgás miatt könnyen beizzad a lágyékom, és van, hogy 10+ órát így töltök el. Ez folyamatos viszketést okoz, és amint egy kicsit is megvakarom - akár csak reflexből is mert próbálom visszafogni magam - kb. azonnal kisebesedik, és vízszerű folyadék jelenik meg a bőr felszínén. Van, hogy napokig sikerül tünetmentesen ellennem, aztán hirtelen megint kijön. Eddig aminek utána tudtam olvasni neten, hogy nyilván bepállott, és valszeg valamiféle gombás fertőzés is jelen lehet. Kérdésem, hogy tudtok-e ajánlani valami erre? Mert olvastam, hogy vannak ilyen-olyan gombaölő és szárító hatású hintőporok, kifejezetten férfiaknak készített intim törlőkendők, különböző kenőcsök, stb., de gondoltam itt hátha van valakinek tapasztalata, vagy az egészségügyben dolgozik és találkozott már ilyennel, és tudna ajánlani valamit.


Előre is köszönöm!



2019. aug. 29. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
csecsemőknél használt popsikenőcs jó szokott lenni rá
2019. aug. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Neogranormon kenőcs bevált.
2019. aug. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
nekem is ilyen van,voltam börgyogyasznál,azt mondta,hogy ekcéma..kaptam rá szteroidos kenöcsöt,jo volt 1 nap alatt elmult atunet,de 1 év használat utan elvékonyitotta a bört..igy most nem hasznalhatom,,kicsit megvakarom es piros lesz,nedvedzik aztan sebes..borzaszto..en is keresek rá megoldast,patikaban allitolag lehet kapni atopias dermitiszre kenöcsöt,azt meg megprobálom..amugy ez borzasztoan megekeseriti az ember életét..
2019. aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na valami eredmény?
ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!