Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon félek. Mi lehet ez a...

Nagyon félek. Mi lehet ez a pattanásszerű valami a péniszemen?

Figyelt kérdés

Egy kisebb fehér pattanásszerű valamiből egyik nap észrevettem,hogy egy ilyen nagy,érintésre fájdalmas valami lett. Segítsetek vajon mi lehet ez? Nagyon félek... [link]

[link]


2019. szept. 3. 17:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki mintha lenne benne valami fekete cucc
2019. szept. 3. 17:32
 2/8 anonim ***** válasza:
pattanás, nyomd ki a g*cibe :)
2019. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor fölösleges félnem?
2019. szept. 3. 17:39
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor semmi esély rá,hogy péniszrák vagy hasonló? Olyan mintha vizzel lenne tele vagy én nem tudom
2019. szept. 3. 17:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát annak az esélye hihetetlen kicsi.


A vízszerűség az genny benne, a fekete meg inkább vörös ami vér.

Ez egy sima pattanás lesz, nekem mindig kijön rajta 1 évben egy darab... kinyomom azt kész :)

2019. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,most picit megnyugtattatok mert eléggé megvoltam ijedve,hogy mi lehet ez. Köszönöm a válaszokat!
2019. szept. 3. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már. Kinyomtam és kész.
2019. szept. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekünk az iskolaorvos mondta hogy van valami (nemjuteszembeaneve) oltás ami megelozhet valami betegséget ami szexuális úton terjed és a nőknek mehrakot okozhat. Ezt a betegséget fiúk hordozhatjak és rájuk nem különösen veszélyes de a péniszukon megjelenhetnek szemölcs/pattanás szerű valamik

UI: bocsi a hiányosságokert a valaszomban

2019. szept. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!