Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A herezacskó és végbél nyilas...

Proog kérdése:

A herezacskó és végbél nyilas közti részen duzzanat (többi lent )?

Figyelt kérdés

Másodszor jött elő egy kellemetlen problémám ...

A herezacskó és végbél nyílásom közti részen ( azt hiszem ezt hívjuk gátnak?) be dagadt , először azt hittem hogy kelés , de legalább 4-5centi a dagadás hossza onnantól hogy elő jött kb 1-2nap es úgy fajt hogy ülni és feküdni sem tudtam majd kb két nap szenvedés utam ki fakadt , világos véres genny kellemetlen szaggal, gondoltam hogy egy nagyobb kelés lehet ... ezért be vállaltam és a duzzanatot el kezdtem a két széléről be fele nyomni így jött rendesen ki a véres genny de irtó büdös szaggal ez után már nem fajt annyira le ment a duzzanat is és már ülni is jobb volt ...

kérdésem az lenne hogy kell aggodnom? Ha lehet ne hozza rám senki fölöslegesen a szívrohamot. Első alkalommal ugyan így jártam el de elmúlt pár hónap után vissza jött és újra ezt tettem de most észre vettem a végbél nyilásomtól balra a farpofám belső részén egy duzzanatot ami odébb van a véres gennyes duzzanattol de ez is el múlt ...

Orvoshoz nem szívesen megyek makacs vagyok és mindig hittem a természetes gyógyulásban akar milyen bajom volt eddigi életembe sose szedtem gyógyszert semmit mindig meg gyógyultam, így bízom benne hogy ez a probléma is csak ideiglenes nehéz fizikai munkát végzek napi 8 órában abból kb 4intenziven dolgozok a többiben lightosabb.

Lehetséges esetleg hogy sérv ? Ami időnként elő jön? Vagy valóban csak egy kelés lehetett ?



#gát #duzzanat #gennyes vér
2019. szept. 10. 04:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet sipoly? Bár az szerintem a végbélnyílás másik oldalán van. Én megmutatnám sebészeten.
2019. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ utána nézek mi az a sipoly ha nagyon komoly el gondolkodom az orvoson.
2019. szept. 10. 13:31
 3/3 zolt66 válasza:
Így jártam én is, ugyan ezzel a tünetekkel, nem lehet megúszni az orvost, akár hogy szerettem colna elkerülni, nagyon ritkán megyek dokihoz, első 1-2 alkalommal elég zavarban voltam, de nem fájt a beavatkozés, kitisztították, utánna sokkal jobb volt, szerintem ez ilyen gyors művelet , be sem kell feküdni hozzá
2019. szept. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!