Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan/mitől lehetnék impotens...

Hogyan/mitől lehetnék impotens? (Komoly kérdés! )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igen ez nem valami troll kérdés... a helyzet az hogy aszexuális vagyok és hogy is mondjam nagyon ZAVAR az erekció... akár egy reggel spontán erekciótól is a falnak tudnék menni és szeretném ezt valahogy “kiiktatni” az életemből... kővezzetek meg... páran biztos azt fogjátok írni hogy “vágassam lel” de az nem megoldás a csonkolásig nem akarok elmenni... ha van valami NORMÁLIS tippetek azt megköszönném!😀

2019. szept. 17. 12:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak a reggeli spontán van?

Vagy máskor is?

Ne legyél impotens. Inkább beszélgess valakivel, akár pszichológus, akár olyan, aki már átesett ezen, hogy megtanuld elfogadni.

Ha máskor is izgalomba jössz, akkor szerinted biztosan aszexuális vagy?

2019. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
100%-ban Aszexuális vagyok de idegvégződéseim nekem is vannak... így akár mivel is pl: Super Skinny Fit farmerral “megfeszítem” feláll... de tudatosan NEM akarom...
2019. szept. 17. 12:53
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát, még nem láttam ilyet, hogy egy nadrágtól feláll :)

Gondolj valami lelombozóra. Pl. gondolj a szexre.

2019. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ehhez az kell, hogy nagyon lecsökkenjen a tesztoszteron szint a szervezetetben. Legegyszerűbb ha BMI 35 körülire hízol, pl. 180 cm-hez 110 kilóra, úgy hogy puhány hájas legyél, ne pedig izmos.
2019. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez fura mert amellett persze hogy oda figyelek a megjelenésemre... eléggé :D edzeni is járok mindig a “kigyúrtakra” mondjàk hogy impotensek persze a som szterotól... ami még megoldás is lehetne de nem szeretnék 20 évesen szívrohamot kapni..
2019. szept. 17. 13:02
 6/11 A kérdező kommentje:
Valami olyasmi megoldást keresek mint a “bromos tea” volt de ennél valami hatékonyabbat az Anti deprenszansokon is gondolkodtam már.
2019. szept. 17. 13:04
 7/11 anonim ***** válasza:

A 4. jó nagy baromságot írt. Én 180 centi vagyok, 113 kiló, és állandóan áll, napi 2x ki kell vernem.

Kérdezőnek: antidepresszánsopk, nyugtatók lelankasztják a szexuális vágyat, és a testi funkciókat is. Viszont ehhez folyamatosan kéne szedni őket, ami hozzászokást, függőséget okoz.

2019. szept. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jól tudom a barátcserje pont erre jó. Női hormonok vannak benne, ezért okozhat impotenciát.

Illetve régen a komlót azért tették a sörbe, hogy impotenciát okozzon, mert a szerzetesek hasonlót akartak elérni, mint te most. Nem tudom, hogy nincs-e komló alapú étrendkiegészítő... De barátcserje az tuti van mert én azt szedem a hormon gondjaimra és mondta a dokim, hogy na ez pasiknak nem kéne, ha csak nem akarja, hogy impotens legyen.

2019. szept. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Spontán merevedések reggel sincsenek.Mindennek oka van .

Mert hogy ezt is kiváltja valami .

Nem úgy van,hogy a pö.. gondol egyet,na én átmegyek merevbe .

2019. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az baj te divathullam miatt vagy asexualis viszont az ösztönened erös, szval ferfi vagy es harcol is az ened.

Majd viszont az agy elhisz barmit meseld be neki h impontens vagy es aza valsz eleinte meg all de figyelembe se vedd e megszünik

Ui. Jobb pontensnek lenni mint impotensnek

2019. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!