Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhat az ilyen fajta rövid...

Okozhat az ilyen fajta rövid fitymafék később problémát? 19F

Figyelt kérdés
Nyugalmi és merev állapotban is az van, hogy a hátsó rész akad(makk hátsó részénél)a fék vagyis csak elejét tudom lehúzni a makkom tövéig vagy lejjebb. De a túlsó oldalt nem jön lejjebb. Így tisztítani is nehéz túlsó részt...Mit tudok csinálni orvoson kívül(nem elkerülés miatt csak hátha van v.mi itthon praktika)
2010. júl. 15. 13:25
 1/5 anonim válasza:

Bocs, én nő vagyok, de a páromnak is ez volt, sőt, állandóan berepedt és kisit el szakadt, de néhány nap alatt begyógyult, de ez nagyon zavarta, mert szex közben is feszült neki a fék.

Sajna erre otthoni dolog nincs, csak doki!

A neten keresett egy dokit, nagyon jó orvos, elmentem vele és pár perc alatt lézerrel megszüntette neki azt a fék részt, nem is fájt, jöhettünk is haza. Ő is nagyon félt ettől a "műtéttől" de már örül, hogy túl van rajta, azóta nincs ilyen problémája. 30.000 Ft volt, Budán van, ha érdekel, írj privit, ha gondolod, a páromtól is megkérdezheted.

Ráadásul a doki mikor meglátta,azt mondta, már rég meg kellett volna csináltatni, mert tele van hegekkel, és az nagyon rossz,el is szakadhat, és abból nagy baj lehet.

2010. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Minél hamarabb doki, mert ha szex közben elszakad, akkor nagyon fáj + dől a vér.
2010. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kereső csodákra képes... voilá! Íme mit találtam...

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__9..


Érdemes megnézned... sztem segíthet...

2010. júl. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! Közelben van egézségház ahova tartozom ott is megcsinálja urológus nem?
2010. júl. 15. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel az a dolga... így igen.

Félni nem kell, "lézerkardja" tiszta munkát végez, és garantáltan "semmi nem marad"... :)


(...a fékből!) XD

2010. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!