Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit lehet tenni a mikropénisszel?

Mit lehet tenni a mikropénisszel?

Figyelt kérdés

3 cm lankadva 8cm merevedve, önbizalmam semmi mar az évek alatt belenyugodtam, csajom nem volt szűz vagyok, ekkorabal se ki se foglalkozna velem. Utannaneztem mar mindenhol, tudom hogy nem itt fogok megoldast kapni, de azert gibdoktam kiirom hatha valaki ebben a cipőben hár ő hogy él stb.

18F


2019. okt. 19. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem mikropénisz, nyugi. Gyorsan rákerestem, azt írják 8 centi alatt nem lehet rendesen szexuális életet élni, tehát te elég jó helyzetben vagy, mert te képes vagy rá. A gond a hozzáállásoddal van.
2019. okt. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, valóban kicsi az önbizalmam, de nekem meredve 8cm lankadva csak 3, és lehet hogy tudnék szexuális életet élni, es akarok is csak velem nemvalószínű hogy akar bárki is, ki hárna olyan fiúcal akinek 3cm? Jo biztos van olyan kány de na... valljuk be hogy az ilyen csajozós partizós 1 éjszakás kalandok ami a tinik életeben megvan ez nekem sajnos nincs...
2019. okt. 19. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szakorvosnál voltál ezzel kapcsolatban?
2019. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért sajnos? Kötelező hogy legyen? Hidd el nem maradsz ki semmiből.
2019. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam szakorvosnál, hát nem kötelező a nemi élet de jó ha van.
2019. okt. 19. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó ír kamu, eszedbe ne jusson ilyenek! Majd pont egy ócska gél fogja megnövelni? Ugye ezt te magad se gondolod komolyan? :D
2019. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha a testalkat miatt tűnhet kisebbnek a hímvessző. Ha tehát pocakos vagy, akkor a szeméremdombnál több zsír rakódhat le és emiatt láthatod kisebbnek. Egyszerűen csak próbáld lekövetni a péniszed tövét azon a tájékon, mert ott folytatódik a nem látható szakaszon. Aztán irány az életmódváltás, edzés, s visszajön az önbizalom. Az urológián is kérj tanácsot, mert esetleg műtéti megoldással nyerhetsz pár centit, ha az ottani kötőszövetet, szalagokat átvágják. De az is simán lehet, hogy még nőhet is 20 éves korodig.
2019. okt. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!