Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van-e itt valaki, aki enyhe...

Van-e itt valaki, aki enyhe fokú hypospadiasissal él, és nem műtötték meg (vagy max. Plasztikázták) gyerekkorában?

Figyelt kérdés
Ha igen, érdekelnének a tapasztalatai önbizalom, kapcsolatteremtés, szexuális élet, nemzőképesség terén. Anyaként döntés előtt állok, hogy legyen-e műtét vagy sem.

2019. okt. 21. 03:44
 1/1 anonim válasza:

Szia!

16 éves vagyok, nekem is ez a problèmám.

Én megcsináltatnám ezt a műtétet, mert esztétika szempontjából csak jobb lenne, viszont édesanyám mindezt ellenzi. Voltunk vele orvosnál, azt mondta, hogy semmiben nem gátol, úgyhogy nincs szükség beavatkozásra, csak ha esztétikai szempontból én ezt szeretném. Én nagyon meg szeretném csináltatni,(csak félek ettől) mert így az önbizalmam 0, a többi szempontról pedig még nem tudok beszámolni. Szóval a döntés rajtad áll, a gyerkőcöt nem korlàtozza semmiben, maximum önbizalom, és a furdaló érzés, hogy neki miért más.

Remélem azért segítettem valamennyit.

2019. nov. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!