Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom csak egyszer használt...

A párom csak egyszer használt Silderc-et és azóta semmi baja?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy gondjai voltak a merevedéssel, aktus közben lankadt, vagy fel már az elején fel sem állt neki. Volt dokinál, aki írt fel neki Silderec tablettát. Egyszer használta és jó is volt a hatása. Úgy tudom hogy az értágító. Lehetséges, hogy ott kitágult az ér, vagy kitisztult? Mert azóta nem vett be tablettát és tökéletesen működik minden. Vagy az önbizalmával volt a gond?

Én mindig mindenben támogattam, soha nem hagynám el és azt tudja is. Soha nem tettem semmilyen negatív megjegyzést rá, mindig vele voltam. De mégis úgy érzem, hogy zavarta. És persze jogosan. De egy alkalom után hogy változhat ennyit? Nem is beteg?



2019. nov. 5. 14:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam jobb kategóriát. Melyikbe kellene írni?
2019. nov. 5. 14:28
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Majdnem biztos, hogy az önbizalma "állt helyre"..:)
2019. nov. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Orvosként én is az önbizalomra tippelnék. Tök jó, hogy így rendbe jött. Sajnos ezek a gyógyszerek hosszútávon nem túl egészségesek, nagyon beteg lesz tőlük az ember pénztárcája.
2019. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindkettőtöknek!

Akkor sem értem, hogy egy alkalomtól hogy lehet ekkorát változni!? Na, mindegy! Én is örülök neki és ő is! :)

2019. nov. 6. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!