Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A jobb mellemen és jobb...

A jobb mellemen és jobb karomon egy piros csík van?

Figyelt kérdés
aggasztó hogy a sebemből jön deh a szüleim aztmondják lefolyt a piros fertőtlenitő,sztem nem! a jobb mellem nem nagy a csik,a karomon pedig a könyökömig megy majd vége!Mit tegyek? 'egy nyugtalan fiu'
2010. júl. 19. 05:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Kevés az információ. Sebed is van azon az oldalon? Be van gyulladva? A seb közeléből indul a csík és felfelé, a törzsed irányába tart? Valószínű, fertőzés, köznapi nyelven vérmérgezés. Minél hamarabb (még ma, lehetőleg reggel!) menj orvoshoz, megvizsgálnak, kitisztítják a sebedet és kapsz valami gyulladáscsökkentőt, esetleg egy szurit is. Ne halogasd, mert súlyos baj is lehet belőle!
2010. júl. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos,be van gyulladva igen a törzs felé DE aztán megfordul és eltünik a csik! A jobb mellemnél pedig nem halad sehowa!
2010. júl. 19. 05:50
 3/9 anonim ***** válasza:

A legmegnyugtatóbb, ha elmész orvoshoz, nem jó az ilyesmivel várni. Lehet, hogy teljesen ártalmatlan, lehet, hogy gyulladás. Ne aggódj, ha mást nem, legalább a sebedet szakszerűen ellátják!

Jobbulást!

(első vagyok megint)

2010. júl. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Renden,ha netán komolyabb (remélem nem) akkor irok!

Egyébként ez a seb egy vízhólyagból lett,furcsa h multhéten 3 vizholyagom volt és mind a 3 másik helyen:S

2010. júl. 19. 06:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj orvoshoz! Nem jó az ilyennel várakozni.
2010. júl. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legrosszabb esetben vérmérgezésed van, amibe azért még manapság is bele lehet halni, ha nem kezelteted - és elég csúnya és fájdalmas halállal!

Irány az orvos!

2010. júl. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan menj el orvoshoz! Nem kell pánikolni, de ha az a vonal a szíved felé halad, akkor nagy a baj. Ez nem játék, jobb szakemberre bízni!
2010. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, élsz még? mit mondott a doki?
2010. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A történet a követkető volt bementem az orvosomhoz,enyhén szolva les*art :D

Adott valami tablettát,amit kisem váltottam,mire hazaértem elmult a csik...

Szal csak para volt,deh megnyugodtam legalább :)

2010. júl. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!