Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felfázás esetleg?

Felfázás esetleg?

Figyelt kérdés

Talán még a nyáron felfáztam 19/f

de nem vagyok benne biztos

és az lenne a kérdés hogy egyaltalán az e a gond :)


Amit tudok h elég fura nem tudom máshogy fogalmazni de csöpög, mintha bepisilnék :( és ugye eddig nem csinálta (nyárig) és most kezdett el "durvulni"

viszont egyaltalán nem fáj semmi sehol, és ezért nem tudom h neten arra jutottam h valoszinu felfázás

amitt tettem már teaáztam amit irtak gyulladáscsökkentő teát? ittam (csak pár napig), segített egy két napra el is mult, visszajött, újra probáltam a teát de most nem érzem hogy segített volna


előre is köszi, és légyszi valaki mondjon valami okosat, mert elég kellemetlen



2019. dec. 5. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!
2019. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fel fázás . A záróizom gyengesége is lehet .

Urológiai kivizsgálást igényel .

2019. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Férfiaknál nagyon ritka a felfázás! És az nem vizeletcsöpögéssel jár,hanem gyakori vizelési ingerrel és csípő fájdalommal. Ne gondolkodj tovább,hanem keress fel urológust!
2019. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Váladék jön vagy inkább átlátszó? Ha váladék, és szexeltél valakivel, akkor összeszedhettél valami fertőzést. Nem gáz, antibiotikum megoldja, de menj el dokihoz.
2019. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem jon váladék, az a baj :)


akk megyek doki és köszi

2019. dec. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!