Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hererákom van? Nem tudom...

Yosmokeadope kérdése:

Hererákom van? Nem tudom mihez kezdjek saját storykat le tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Van a balherémnél egy pont mármint egy csomó körülbelül nyár elött vehetem észre de akkor nem zavart annyira. De mostanábba egy ilyen nyugtalan érzés nem mondanám fájdalomnak, de csak ez akkor van mikor fekszem. De szerintem nem a bal herémen van ez a csomó. Mert nem szeretném azt hogy bármi bajom is legyen és így is rossz érzés hogy hererák lehetséges szóval félek már most nem tudtok saját storykat vagy valami megnyugtatást adni

2019. dec. 19. 04:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatást ne laikusoktól várj,ráadásul látatlanban, neten keresztül. Komoly dolog,ez nem játék. Mutasd meg a háziorvosodnak,az majd eldönti kell-e szakorvosi vizsgálat. Onkológián dolgozom,sok fiatal rákos van.. és sok hal meg. Az életkor nem véd meg, és azzal nem lehet vigasztalódni,hogy "ez velem úgysem történik meg", mert sajnos itt is mindenki így gondolta.
2019. dec. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:
67%

Menj orvoshoz ma! Még ma!


A kérdés rossz kategóriában van.

2019. dec. 19. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2019. dec. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ne a háziorvoshoz, hanem urológiára.
2019. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha nyár óta ott van a "csomó" és tegyük fel rákod lenne akkor már nem itt irogatnál. Plusz lehet hereviszér, ciszta, hydrocele, bármi. Hererák tünetei: hasmenés, hátfájás, köhögés, ágyéktáji fájdalom, here megnagyobbodoása stb... Szerintem ha nyár óta mondjuk rákod lenne azért kicsit le is épült volna a szervezeted. De a többiek véleményére is kiváncsi vagyok
2019. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!