Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tehetnék még a nemi...

Mit tehetnék még a nemi szervemmel?

Figyelt kérdés
Régebben elégge kellemetlen szaga volt a péniszemnek. Elkezdtem mosni tusfürdővel minden este, amikor tudtam vizelés után megmostam, utána megtöröltem szárazra. Ezek után kb. 1hónapig semmi kellemetlen szaga nem volt. Most pedig jóval kisebb mértékben érezni, de mégis érzem, pedig ugyanúgy mosom esténként tusfürdővel stb. Mi lehet a gond
2019. dec. 22. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, élsz szexuális életet? Más egyéb tüneted nincs, "csak" a szag?
2019. dec. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, és más nincs csak kis szag de
2019. dec. 23. 10:52
 3/5 A kérdező kommentje:
*de nélkül
2019. dec. 23. 10:52
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
szodabikarbonaval mosd,nagyon jo,ápolja a bört es semmilyen szaga nem lesz
2019. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell állandóan szagolgatni. A rendszeresen folyó víz alatt mosott nemiszervnek van egy sajátos szaga, amit elsősorban a bőrön és nyálkahártyán élő, élettevékenységük során vajsavat termelő baktériumok okoznak. Ez a vajsav véd az egyéb baktériumok ellen, ezért a baktériumflóra teljes kiirtása káros.
2019. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!