Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ugye nem lesz attól semmi...

Ugye nem lesz attól semmi bajom, ha még egy jó ideig nem masztizok? (ld. Bővebben alább)

Figyelt kérdés

Ma délelőtt székelés közben nagyon fájt a végbelem szorulás miatt (vagyis volt némi anális penetráció székelés miatt/közben), és azt vettem észre, hogy egy kis sperma is megjelent a péniszem végén. Ugye ettől még nem muszáj masztiznom ejakulációig, ha nem akarok és nem is lesz ettől semmi bajom? Ugyanis én hetente csak 1x szoktam (általában szerdán) masztizni, és nem akarok már jövő hét szerdáig... Ilyen eset velem már többször is előfordult sajnos, ugyanis csak hashajtóval megy a székelés nagyon régóta, és időnként nagy szorulással jár a dolog, de eddig még nem paráztam be emiatt ennyire... :-S


Amúgy 36 éves vagyok (már), szóval a tini fiúkra hajtó felhasználók lehetőleg ne rohanjanak le engem privát üzenetekkel! Köszönöm!



2019. dec. 27. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen tudnod kéne mikor vered,vagy nem vered.Gyere le jó isten!
2019. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Látogass el egy dietetikushoz és egy gasztroenterológushoz!

A pasiddal meg egy ideig anál helyett oldjátok meg máshogy!

2019. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
én legutobb 2 hétig nem masztiztam nem is kívántam. 2 hét után is alíg jött ki valami. Ma telt le ujabb 1 hét, de semmi kedvem most sem.pedíg ki kéne csapni, mert ellustúl a prosztata, abból meg késöbb problémák lehetnek.
2019. dec. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Hát.. attól hogy nem maszturbálsz semmi bajod nem lesz.. Amit tapasztaltál az a prosztata ingerlése miatt lehet pl a székrekedés következtében fellépő erőlködés miatt! A sperma a prosztatában termelődik!
2019. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: Önállóságban kb. 10 évesnek felelek meg, erről ennyit... Ja és pszichiátriai betegségem is van sok, többek között olyan betegségek is, amiknek "köszönhetem" a nagyfokú önállótlanságomat...


#2: Nem tudom honnan szedted, hogy meleg vagyok, mert sehol sem írtam, és NINCS pasim, soha nem is volt (valószínűleg aszexuális vagyok amúgy, de mindegy is)... Amúgy voltam én már mindenféle orvosnál emiatt, nincs más megoldás, csak a hashajtó... 12 éve szedem folyamatosan és már teljesen hozzászoktam


#4: Na végre egy normális (és megnyugtató) válasz, köszönöm!

2019. dec. 27. 21:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrendet kell kialakítani és bőséges folyadék bevitelt, mert a besűrűsödő béltartalom a végbélben nyálkahártya sérüléseket, vérzést, esetenként bélfal repedést is okozhat és aranyér kialakulásához vezethet. A besűrűsödött béltartalom utólagos folyadék bevitellel már nem lazítható fel, ilyenkor csak a beöntés segíthet. A kemény béltartalom nyomhatja a prosztatát, ami váladék ürülést okozhat.
2019. dec. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
A 4 s az új biológiai dolgok felfedezője .
2019. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6: Hát ez könnyen lehet, hogy nálam már ez a helyzet áll fenn, mert régebben még nem (nagyon) volt ilyen... :-( De tényleg már 12 éve csak hashajtóval megy (Dulcolax, korábban Guttalax), abból is a maximálisnál valamivel több cseppel... És sokszor van, hogy még az sem hat többedszeri bevétel után sem... Szóval lehet, hogy tényleg rám férne már egy béltisztító kúra vagy legalább egy beöntés, de előbbi nagyon drága, utóbbit meg már nem csinál senki az EÜ-ben (úgy tudom, vagy legalábbis nekem ezt mondták)...

Mindenesetre ami a lényeg, hogy masztiznom akkor nem 'muszáj' jövő hét szerdáig, engem csak az érdekel jelenleg, ugyanis a székrekedésből adódóan nekem még nem volt különösebb bajom (mármint vérzés meg ilyenek)... Amúgy olyan gyógyszereket szedek (sokat és nagy dózisban), amik szorulást okoznak, ez ellen nem tudok tenni SEMMIT, azokat szedni kell, más megoldás meg nincs... Próbáltam én már mindenféle más módszert erre, semmi sem segített...

2019. dec. 27. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!