Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha szeretek "hokizni" ez...

Ha szeretek "hokizni" ez normális és egészséges?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, tehát ebben a korban szoktak a fiúk elélvezni?
2008. nov. 18. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnn
2008. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jah, csak nagy részük nem vallja be
2008. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
sőt valaki minden nap szokott
2008. nov. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, és egészséges ! felnőtt férfiaknál is gyakori a rendszeres "hoki"
2008. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
sztem is minden ok.en is kb 14 eves korom elejen kezdtem el "hokizni" .eloszor ciki volt mondani de utanna eszrevettem h osztajtarsaim is mindig mondogatjak h igy meg ugy "hokiztak".:D
2008. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

KedveS Kérdező!


Ez teljesen normális dolog! Vannak dolgok, amire azonban figyelni kell! Olvasd el a weblapomon a cikkeket! www.drszex.hu


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

Szia.Én nő vagyok de határozottan állithatom hogy normális dolog.Párkapcsolatban élek , nagyon jó a szexuális életünk.

De néha én is szoktam.:-)no nem hokizni.

2008. nov. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Persze hogy normális és egészséges is!

Ezáltal megtanulod kezelni az érzéseket a farkadon. És az elélvezést is szokod. Csak arra figyelj mindig hogy ne 2-3 perc legyen mert etől kialakulhat egy nagyon zavaró dolog: a korai magömlés, ami azt jelenti hogy majd szeretkezéskor egy izgalmi állapotba kerülve rögtön elélvezel ami így lehetetlenné teszi a közösülést a partnereddel! Azt ajánlom próbáld meg legalább 10-15 percig és mikor úgy érzed "elmész" akkor mindig hagyd abba, szüneteltesd pár percig és aztán kezdheted ujból így legalább húzod az időt és nem fogsz 2 perc alatt elélvezni. Ya és mindig érezd magad biztonságba ne attól keljen félni hogy avalki rád nyit! inkább csukd magadra az ajtót és lazulj el...csak legyen valami alibi hogy miért zárkóztál be :) sok szerencsét a HOKIhoz

2008. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Csá, én még 12 éves vagyok .


Ilyenkor márt elkezdhetek hokizni ???

2012. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

csá én is 12 éves vagyok és elkesztem hokizni én is 10-12 perc után soktam kilőkni a spermát barátnőm egyszer rá nyitot és pont akor élveztem el utána még le is szopta XD

nagyon jóóóóóóóóóóóó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. aug. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!