Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzésre utaló...

Gombás fertőzésre utaló jelek, illetve letapadás?

Figyelt kérdés

Aminap önkielégítéskor megsértettem a péniszemet. Bekepentem bepantennel, és nem múlt el. Aztán lett két vörös volt, 1 a nyílás mellet és 1 a makkom "nagyobbik felén". A nyílás melletti már elmúlt, a másik nem... Néha viszketett is, és termelődött olyan váladék, amit olvastam a neten. Illetve eddig úgy kezelem, hogy teafaolajos vizet spricceltem rá, mivel a teafa olaj gombaölő. És így múlt el a nyílás melletti is.


A letapadással kapcsolatban az van, hogy maszturbáláskor egy ideig vissza tudtam húzni a fitymát, utána már nehézkesebben ment, és amikor sikerült, egy picikét fájt a féknél. De visszahúzni már nem tudtam. Amikor próbálom, olyan, mintha maga alá fordulna. Lankadt állapotban teljesen vissza tudom húzni, nem is fáj, és csak a visszaengedés legeslegvégén tapad le, és akkor simán meg tudom fogni majd felhúzni, és hallatszik is, hogy le volt tapadva. Merev állapotban meg szinte teljesen lehetetlen visszahúzni.


Az tény viszont, hogy sokáig nem takarítottam... mostmár tudom, mennyire fontos, csak épp pontosan nem tudom, mivel csináljam. Ajánlott az illatmentes szappan, olyat honnan tudok beszerezni? Illetve a makk alatti részt hogy lehet takarítani, ha ott érzékeny vagyok?



2020. jan. 4. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Drogériákban lehet kapni férfi illat mentes intim mosakodógélt. Tökéletesen jó rá. Nekem is baromira érzékeny a makkom,ha nem tudod lehúzni a fitymád;fültisztitó pálcával vagy a kisujdaddal oda férsz.

Bármi van;ne hagyd magad megműteni: bátyám és faterom is bedőlt a dokinál azóta rendesen vicc a nemi életük.

2020. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elmeséled mi volt velük #1-es?
2020. jan. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!