Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megkérhetem a gyermek orvosom...

Megkérhetem a gyermek orvosom hogy vizsgálja meg a nemiszervem?

Figyelt kérdés

Sziasztok vagy 7 éve nem látta az orvos a péniszem és egyszer leakarom magam csekkoltatni igaz nincs vele baj de jobb a megelőzés, megkérhetem a gyerek háziorvosomat vagy csak urologusnál lehet? Illetve szülő kell hozzá? Illetve milyen vizsgálatok lennének?

16/f



2020. jan. 4. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
szerintem urológushoz menj inkább. Ha nem magánorvoshoz mész,akkor inkább kamuzz be valami panaszt,mert ott ha a semmiért mész elég valószínű,hogy elküldenek a ... -ba. Tompa herefájdalom vagy valami hasonló panasszal.Ha ezt mondod,akkor átmozgatják a heréket cisztákat,daganatot vagy egyéb eltérést keresve aztán eléggé sanszos hogy egy manuális prosztata vizsgálatot is fognak csinálni. Ezek után vizelet mintát kell adnod. Abból gyulladásra utaló jeleket keresnek majd és esetleg baktérium fertőzés típusát is megállapítják. Szerintem mást nem fognak csinálni. Szülő nem kell hozzá.
2020. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

Te már nem kiskorú vagy,hanem fiatal korú.

Elfog küldeni az urológiára .Ez nem az ő szakterülete.

Nálad már vizsgálathoz nem kell szülői engedély .

2020. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5%
Az urológián elmondod a problémádat,majd ennek függvényében fog az orvos megvizsgálni.
2020. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvizsgálom én neked ;)
2020. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!