Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S paraphimosisom van,...

S. O. S paraphimosisom van, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Orvos kizárt, én urológushoz nem akarok menni.

Súlyos gyermekkori fitymaszűkületem van, reggel szeretkeztem a párommal és hátra szorult, spanyolgaller lett belőle. Most próbálom lehúzni de sehogy nem megy hátra..

Nagyon fájt már szerencsére nem annyira csak el van szorítva és a színe más kezd már lenni.


2020. jan. 14. 13:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Annál csak nem lehet fontosabb dolgod, hogy nem tudod még pisilésre sem használni a jövőben!
2020. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező! A paraphimosis azt jelenti, hogy a makkod alá szorult a fitymád, onnan nem megy visszahúzni a makkra és elkezd felduzzadni körülötte a bőr megállt a vérkeringés és elkezd kizáródni a makk.

Ha vissza tudtad húzni a bőrt a makkodra rá és megszűnt a kizáródás veszélye akkor nincs baj, de ha nem tudod visszahúzni a makkra és fáj, akkor nincs időd ilyen ostoba kifogásokra, hogy "sok dolgom van" miközben elhal a makkod! Azonnal a sürgősségire kell jutnod!

Tök poén, hogy mostanában elég sok kérdező kiírja hogy S.O.S. aztán meg amikor megkapják az amugy tényleg jó tanácsot, elkezdenek jönni hogy... nincs időm, nincs kedvem, sok dolgom van...meg ilyenek és elmaszturbálnak, közben meg kiírták: S.O.S


Az S.O.S azt jelenti, hogy megvan a szándékod arra hogy cselekedj csak nem tudod egyedül mit kell tenned, szóval viccből ne kiálts farkast mert előbb utóbb senki se fogja bevenni azt ha egy tényleg komoly kérdezőnek tényleg azonnali segítségre van szüksége!

2020. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Segítek a döntésben:

[link]


Ez lesz a végeredmény

2020. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

[link]

Inkább így néz ki miután elhalt a makkod!

2020. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Meleg sós vízbe ültem és olajjal kentem, hát nagyon nehezen de visszament, de nagyon fáj nem jó érzés.

Most mit csináljak, már minden oké?

Amúgy köszi a válaszokat.

2020. jan. 14. 15:43
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem oké semmi, mert bármikor előfordulhat! Menj el orvoshoz, és megoldódik egy életre, nem kell állandó problémával, frusztrációval élned.
2020. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Hàt a meleg víz meg az olaj egyáltalán nem jó ötlet, van is egy tippem melyik agyament pedofil javasolhatta privátban...
2020. jan. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak a közvetlen veszélyen vagy túl.

A szeretnél normális szexuális életet élni, EL KELL MENNED UROLÓGUSHOZ!

2020. jan. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Régen az ilyenek hamar meghaltak.
2020. jan. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!