Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha megfogom a bal herémet a...

Ha megfogom a bal herémet a herezacskómon keresztül akkor olyannak érzem mintha a golyóm fonallal lenne körbeterve, de össze csomozódva. Nem tudom mit tegyek szüleim elváltak anyámmal élek és nem vele akarom megbeszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Remélem tudtok segíteni!


Hülye kérdésektől kíméljetek!


2020. jan. 14. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Érzel-e enyhe fájdalmat, húzó érzést? (Mintha húznák lefelé a golyódat) Vizsgáld meg, hogy látsz-e a zacsin keresztül megduzzadt kék ereket benne? Ezt pl. vizsgálhatod fürdés közben mert olyankor a herék lennebb vannak. Amiket leírtam, here visszér tágulásra jellemző tünetek.
2020. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Holnap elmész urológiára, és ott megvizsgálnak. Nyugi, vagy nem tapigatrad eddig eleget, és csak a herevezetéket érzed, vagy #1 van.
2020. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is herevisszér tágulás. Nagyon gyakori dolog, rutinműtét.
2020. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a herevezetéket érzed.

Ha nincs fájdalmad akkor valószínűleg semmi gond. De ha bizonytalan vagy, menj el urológushoz! Nem ciki, még ha annak is érzed. Ő naponta sok zacsit áttapogat.

2020. jan. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!