Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan mossam meg így a...

Hogyan mossam meg így a szerszámomat?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a cikk azt írja le hogy fel kell húzni a bőrt és ki kell takarítani onnan a dolgokat, de én egyszerűen nem tudom felhúzni ott a bőrt nekem ilyenkor hogy kell onnan kitakarítanom?


2020. jan. 18. 11:22
 1/6 anonim válasza:
68%
Ha nem lehet felhuzni akkor menj orvoshoz mert az nem termeszetes dolog
2020. jan. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy az első írta 11:27-kor, irány az orvos.
2020. jan. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha semmi panaszom nincs és teljesen jól vagyok akkor minek?
2020. jan. 18. 14:22
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
ad #3: ha nincs panaszod, akkor mire való a kérdés ? Ne mosd, majd berohad.
2020. jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így van. Kérdezted, hogy te hogyan mossad. Leírtuk, hogy így sehogy, orvosi segítséget kéne kérned. Most meg azt mondod, hogy minek, amikor nincs panaszod. Hát jó, akkor ne mosd, a te döntésed, de akkor minek írtad ki a kérdést? Max. majd felgyűlik alatta a dzsuva, és elfertőződik.
2020. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi az oka, hogy nem tudod hátrahúzni a bőrt? Hány éves vagy? Fiatalabb korodban (óvodás, kisiskolás) nem fordult elő esetleg hasonló? Valószínűleg csak le van tapadva. Nem vészes dolog, könnyen kezelhető, de látnia kell orvosnak. Kenőcsöt fog rá adni, illetve pár tanácsot, hogy hogyan kezeld magad (masszírozás, módszeresen szépen lefejteni a bőrt). Szóval viszonylag könnyen és maximum kis kelletlenséggel kezelhető, de nagyon fontos foglalkozni vele. Ha így hagyod, előbb-utóbb be fog gyulladni és komolyabb fertőzés is kialakulhat, amit csak sokkal nehezebben lehet kezelni. Ha valami más probléma miatt nem tudod teljesen hátrahúzni, de nem fáj, vagy okoz más panaszt, akkor is igaz, hogy minden bizonnyal könnyen kezelhető problémáról van szó. Viszont kezelés nélkül egészen biztosan súlyosbodni fog.

Ne félj erről beszélni a szüleiddel, sokkal kellemetlenebb lesz később a hosszadalmasabb kezelésekkel, mint most elmondani nekik, hogy valami nem stimmel, és orvoshoz fordulni.

Ha további kérdésed van, keress nyugodtan.

25/F

2020. jan. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!