Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért büdös mindig?

Miért büdös mindig?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen teljes mértékben igényes srác vagyok mindennap fürdök minőségi tusfürdőt használok... van hogy egy nap akár kétszer is zuhanyzom és mégis az lenne a problémám hogy például reggel le furdok és mar 1 óra elteltével előveszem a tököm a kupakom buzlik, ha pisilek és elrakom aztan megint eloveszem egy kis idő elteltével még sokkal budosebb már elviselhetetlen... már nemis merek lassan szexelni sem mert ha elő kéne vennem biztos hogy a nő elzavarna, pedig tényleg mindig megmosom sőt emiatt még jobban mosom és hiába 1óráig max nem budos utana mar nagyon budos lesz

2020. jan. 22. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Lehet nem jó a mosószer neki, de a sűrű mosás se jó mindenkinek. Felborul a háztartása a bőrödnek, testednek.
2020. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

-Próbáld meg felhúzott fitymával tartani egész nap.

-Lehet fertőzés is.

-A forcyde mirigyek túltermelődnek...

2020. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Biztos hogy jól tisztítod? Húzd hátra a fitymát, és takaríts ki ott is. De ne napi kétszer, az már lehet hogy sok lesz.

Aztán, azt is írod, hogy "már nemis merek lassan szexelni sem" tehát nincs állandó partner. Lehet hogy össze szedtél valamit?

2020. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges
2020. jan. 23. 06:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Mosás után azonnal megjelennek a testnedvek,baktériumok amelyek bomlani kezdenek .Ugyan ez játszódik le hónaljban is .Mindenkinél másféle,más összetételü anyag távozik,és így a szaga is más lesz .A hónalj aránylag egy jól szellős hely ehhez a területhez képest.Nyáron teljesen szabad,mégis kellemetlen szagot tud árasztani.Nem árt a gatyába is egy kis dezodort nyomni,szex előtt meg mosni .
2020. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak vízzel szabad mosni, ne használj rá tusfürdőt, mert csak büdösebb lesz. Menj el a nemibeteg gondozóba, kérj egy szűrést, lehet elkaptál vmit.
2020. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én párom van hogy egy hétig se fürdik, mégsincs neki sehol szaga, se a kukiján, se hónalján, pedig deót se hasznàl! Hihetetlen de ilyen is van. Épp ma megfürdött! De majdnem egy hete semmi. Szerintem nem szereti a vizet ez a kis kópé!
2020. febr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én párom volt hogy egy hétig nem fürdött, mégse volt büdös neki a kukija, soha, semmi szaga nincs, se túró! Finom, gyönyörű, formás neki, imádom!
2020. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!