Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merev pénisszel pisilni?

Merev pénisszel pisilni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mi ez az egész a körül, hogy merev pénisszel pisilni kihívás, nehézség?


Rengeteg embert látok vagy mémeket arról, hogy merev pénisszel való pisilés "szörnyű" ami szerintem egyáltalán nem igaz.


Bennem sosem fordult ez meg, de pisiltem már így és tény és való hogy kicsit másabb de semmi különös nincs benne és megoldható. Ugyanúgy lehet célozni csak szokatlan érzés lesz számomra legalábbis. Kicsit meghökkentőnek tartom, hogy ez mások számára "szörnyű".


Mi ebben olyan nehéz? Attól hogy áll nem egyenesen felfelé és mozgatható is. Vagy ez olyan, mint a hajszál? Minél rövidebb annál inkább az égnek áll?


Nektek mi a véleményetek erről? Tapasztalatok?



2020. jan. 22. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Jó, hogy ha neked mereven is kicsi, úgy tényleg nem olyan nehéz. De minél nagyobb, annál nehezebb vele pisilni.
2020. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a tapasztalatom, hogy kora reggel elég alaposan "be kell dőlni" az irányzékhoz, úgy talán sikerül, de tényleg nem túl komfortos érzés és szituáció.
2020. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Elsőnél a pont.

Én próbáltam ülve is, két aktus között, de simán kitalált a csésze, és az ülőke közt.

2020. jan. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Anatómiai okból nem lehet,vagy csak nagyon megerőltetve .

Akinél ez nem igy van ,ott valami probléma van .

2020. jan. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2020. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy igazán kemény erekciónál nálam is az van, hogy elég nehezen jön ki, van hogy olyankor állva egyáltalán nem is tudok WC-zni, mert annyira össze-vissza jön, meg ülve is erőltetnem kell. Jó legtöbb esetben, mikor azért nem olyan kemény pl. egy szex vagy maszti után simán megy mindenhogy. Am szerintem ha valaki napi szinten él át orgazmust, annak nagyon ritkán van annyira megmerevedve, hogy a pisilés gondot okozzon(még szex közben sem), lehet, hogy ezért nem éltél még át ilyet.
2020. jan. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudok úgy
2021. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!