Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sok ember miért visel pelenkát...

Sok ember miért visel pelenkát katéter helyett ha hólyag problémáik vannak? Katéterrel teljes életet élhetnének a pelenkától meg max fertőzést kapnak és zéró párkapcsolat és még büdös is.

Figyelt kérdés
2020. jan. 23. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
A pelenka vagy betét, inkontinenciára való. A katéter súlyosabb esetekben szükséges.
2020. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek ilyen gondjaim viszont volt már katétetem szülésnél. Tudod te hogy az milyen baromi kellemetlen érzés??? Akinek hosszú távon van ilyen gondja...megértem a pelenkát.....
2020. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
én azt olvastam, hogy nem fáj és megszokják és sokkal jobbak az életkörülmények, nincs fertőzés és teljes életet élhetnek vele.
2020. jan. 23. 21:54
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

"és zéró párkapcsolat és még büdös is"

Mert a katéter, meg a zacsi olyan vágyfokozó. Ugye?

Meg aztán, megnézném én annak az együttlétnek a kezdetét, ahol az egyik fél katétert használ.

2020. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
gondolam addig kiveszi, nem?
2020. jan. 23. 21:57
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hú nem tudom akkor lehet hogy rossz helyen volt de nekem eskuszom a legrosszabb volt az egesz szulés élményben pedig az se kutya. Ráadásul ketszer kottoték be mind a két gyereknél a császár miatt. Mindkétszer rosszul kototték volna be??? Akárhogy is borzasztó érzés
2020. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
elhiszem, de nem lehet hogy a műtét miatt? Gondold el, hogy egy katétert kivesz szex elött, viszont egy vizeletben aszalt péniszt elővesz, az milyen már?
2020. jan. 23. 21:59
 8/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Próbáld ki egyszer. Hidd el, nem leányálom.

Ezenkívül a felhelyezés, és a kivétel sem megoldható saját magadnak. Kórházi/ápolói háttér szükséges hozzá.

2020. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A szex idejere le kell vennia pelenkát és lezuhanyozni. Ez sokkal kellemesebb érzés mint kicserélni/kivenni a katétert hidd el
2020. jan. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
én nem tudom milyen érzés, csak számomra sokkal kultúráltabb a katéter és ezt ajánlja sok oldal is, szerencsére nincs ilyen érintettségem
2020. jan. 23. 22:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!