Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Figymafék műtét, csavarosan,...

Figymafék műtét, csavarosan, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lenyeg hogy ma műtöttek, nagyon bunkó orvosom volt, alapból sebes volt a felület, vagyis kívülről a figyma, és ez faj és verzik. Semmit sem mondott műtét után az orvos, és benn vannak meg a varratok...

Merjem ma este lehúzni? És megmosni? Vagy várjak vele egy napot? Mert nagyon fáj, mert szakad a bőröm (a sebek) és emiatt nehézkesebb. Mit tegyek? Semmit sem mondott...



2020. febr. 20. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg az ügyeletes orvost.
2020. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Meg sem mertem nezni, le se mertem húzni, főként a fájdalom miatt, meg mivel semmit sem mondott, így nem akarok rosszat csinalni. Mert megegyszer nem élem át azt a fájdalmat... 😅
2020. febr. 20. 18:04
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Meg ne mosd ma... Friss műtéti seb, ne érje víz.. De mindenképp menj vele az ügyeleteshez
2020. febr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Holnap ha kamillaval borogatom (olvastam hogy másnak ezt ajánlottak) az gondolom jo, meg ugye jovohet szerdán kell vissza mennem, és akkor venné ki a varrast? Vagy nemtudom...
2020. febr. 20. 18:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Varrat is van benne? Akkor végképp ne mosd xd mert akkor kb hiába van benne varrat, de igen valszeg akkor szedi majd ki, az kicsit kellemetlen lesz, minden varratszedés az de simán kibírható ;) lényeg hogy nedves felület ne nagyon érje, fürdésnél vigyázz nagyon.. De nem hiszem el hogy a doki semmit mondott el xd
2020. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Műtét után a doki is gyorsan távozik a műtőből.Olyan is van ,hogy az aszisztens mondja el a továbbiakat.

Ha mond is valamit,ilyenkor a fiúk képtelenek oda figyelni,

egyre figyelnek,mennél előbb távozni.

Ezt írták többen is .Ilyenkor a fiúk egy kisebb traumát élnek át .

2020. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a 2 hetet, amikor a varratok meglazulnak, csak akkor érdemes kivenni. Kamillás főzetet csinálj, azt öntsd bele a fürdő vízbe, szűrd le. Minél többet van szabad levegőn, annál gyorsabban gyógyul, ha teheted. Ha van kérdésed, akkor írj! :-)
2020. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!