Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A bal herém felett egy felgyül...

A bal herém felett egy felgyülemlet viz van több infó lent?

Figyelt kérdés
2019 szeptember - Megmütöttek lágyék sérvel kétoldalt volt , betettek egy hálót (alhas). Azóta fél év eltelt , rendszeresen lüktető , szúró érzést érzek a herémbe jelenleg is két napja tart , a másik észre vételem , mintha a jobb oldali here kisebb lenne , ez talán okozhatja , hogy a baloldali mióta megmütöttek kétszerese lett és mintha egy vizes valami lenne a here felett , meg van ott duzadva kb másfél centivel nagyobb így , tapogatásra van , hogy érzékeny és kicsit fáj . Ezzel a panasszal voltam 2x korházba sajnos 2x ugyan azt az orvos kaptam és mikor látta a második alkalommal , hogy én vagyok nem tetszett neki . Elmondtam a panaszaimat vettek vizelet mintát és ultra hangal megvizsgált . Ő azt mondta csak egy kis viz van felgyülemledve a bal herémnél , ami valószinüleg látszik , de ezelött nem volt ilyen . Sokkal nagyobb ! Ezzel le is tudta a vizsgálatot a fájdalomra nem mondott semmi és a tájékoztatás és kicsit hanyag volt . Úgy volt , hogy most áprilisba mentünk volna haza de a vírus kereszbe tette az össze számitásunkat , a kérdés a következő. normális ? ez a vizes valami okoz problémát ? kicsit meghíztam combra és olyan mintha a combom előre tolná a bal herét mikor ülök nem tudom ez esetleg befolyásol bármit is. :) szép napot
2020. ápr. 5. 19:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!