Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik márka hialuronsavat...

Morekamion kérdése:

Melyik márka hialuronsavat töltik péniszbe?

Figyelt kérdés

Olvastam neten plasztikai sebészet klinikák honlapját.

Írták hogy a hialuron teljesen egészséges és a szervezet el tudja fogadni a vazelinnal ellentétben!


Kíváncsi lennék meik márkájú hialuron ez amit pénisz fel töltésre lehet alkalmazni


Neve?

Kiszerelés?

Es hol lehet be szerezni?


Primitív komikat kíméljétek velem ellentétben nagyon sok ember tesz itt fel olyan kérdést nap mint nap ami kicsit szemet szúr az emberek részére


Úgy gondolom mindekinek saját szuverén döntése mit tesz mit csinal magával


Köszönöm szépen a megértéseket!


2020. ápr. 8. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos érdemben szerintem nem tudok segíteni a kérdéseddel kapcsolatban, viszont hallottam olyanról, hogy a hyaluronsavas péniszfeltöltés után a legtöbb esetben nem olyan lesz a végeredmény, mint amire számítasz. A pénisznagyobbítás még elég gyerekcipőben jár, de természetesen te döntöd el, hogy mit csinálsz magaddal.

"Márkát" nem tudok, viszont a mennyiséget azt a plasztikai sebész fogja eldönteni úgy, hogy megkérdezi, mennyire szeretnéd növelni, és ő pedig megvizsgál, hogy mennyit képes befogadni a péniszed. Ez alapján dől el, hogy hány ml-vel töltenek.

2020. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Ugye nem magadnak akartad "feltölteni"? Mert utólag teljesen így jött le a kérdés, bár nem hiszem, hogy árulnának magáncélra hyaluronsavas fecskendőket.

Mindenképp konzultálj a plasztikai sebésszel, akit kiválasztasz magadnak.

2020. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak a sebésznek lehet jó üzlet.
2020. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!