Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A metélt férfiak csak ülve...

A metélt férfiak csak ülve tudnak sárgát dobni?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok. Csak azért érdekel, mert hátrahúzott fitymával már próbáltam és kb. esélytelen célba találni.


Nem veszti el a makk az érzékenységét? Nem zavaró ha súrolja az alsógatya?



2020. ápr. 10. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
nem vagyok metélt,de ugy tudom,hogy csak akkor veszti el,ha kisgyerek korban metélik körul,,de ugytudom a szexnél ez elöny,nem megy el hamar..es az also sem surolja..ráadásul szerintem sokkal jobban néz ki egy metélt,esztétikusabb,mondom..nekem..tetszik,ha valaki metélt
2020. ápr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
A partneremnek gyerekkora óta nincs fitymája, simán pisil állva, nem érzékenyebb neki. Azt persze el tudom képzelni, hogyha felnőttként csináltatja meg ezt a beavatkozást valaki, akkor hónapokig érzékenyebb lesz a makkja, de enyhülni fog idővel.
2020. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Egy hónapja metéltek részlegesen. Kb. másfél hétig csak ülve tudtam brunyálni, azóta simán megy hagyományos módon is. Bár ha nem figyelek, az első löket néha mellémegy. :D
2020. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem azon múlik hogy metélt,vagy csak hátra húzta ,hanem a húgy cső belső vége milyen .Itt van a forditó is ,hogy ne szét szórt legyen .Aki tuja hogy merre hord ,az számítson erre .

Minden metélt elvesziti a makk érzékenységét.Igaz,kicsivel tovább tart a szex,de azt az jó érzés amit a bőrrel rendelkezők élnek át,sosem élik meg .

A legfontosabb érző idegeket is elvesztették.Pl a makkon 1 db sem maradt,a gatya mind kisúrolta őket.

2020. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeségeket beszélsz. Fityma nélkül pont szép egyenes sugárban távozik a vizetel, mint nincs ami szétszórja. Bajok vannak, ha így nem tudsz célozni.
2020. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként metéltettem magam körül. Egyszer sem pisiltem ülve, és nem is gond beletalálni. Hamar hozzászoktam, hogy az alsógatya éri. A szex ugyanolyan jó, élvezem is nagyon.
2020. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi van ha ráülsz a wc-re?
2020. ápr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Több,mint 10 éve hátrahúzva hordom!


Soha nem volt a célzással problémám,sőt szerintem egyszerűbb így!


Az érzékenység nagyon kicsit csökkent,inkább csak az első 7en,ezért nem zavaró a gatya súrlódása.


Viszont sokkal tisztább vagyok azóta,és tovább bírom punciban!

2020. ápr. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!