Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rák a herében, vagy más?

Rák a herében, vagy más?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok. Kb.2 éve vettem észre,hogy a herémnél olyan érzés,mintha erek vagy valamilyen izomdarabok összelennének ragadva. Ahogy tapogatom nem fáj,csak néha kellemetlen,továbbá semmi sem fáj a herémnél se futáskor,se semmikor. Orvoshoz koronavírus miatt nem tudok elmenni,továbbá sajnos fóbiám van,nagyon félek az orvosoktól,főleg ilyen ügyben. Két év alatt semmit nem dagadt a herém,semmi elváltozást nem látok,csak ezt az eres/izom összeragadást. Szerintetek ez rák,vagy szimplán valami más? Köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 15. 00:31
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
google: mellékhere
2020. ápr. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajj,köszönöm,nagyon idiótának érzem most magam :/ Megint ez a rohadt "rákos vagyok","beteg vagyok" fóbiám előjött.. Mégegyszer nagyon köszönöm a választ!
2020. ápr. 15. 00:40
 3/9 anonim ***** válasza:

1# pont a google dobja ki az ilyenekre a rák megfejtést :)


Teljesen természetes a golyókon kívül lévő erek és "izmok" ha nem irreálisan nagy és nem rádium alsónadrágot hordasz akkor nincs semmi probléma

2020. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit érzel: mellékére illetve ondóvezeték és erek is vannak. Ezeket tudod kitapintani. Teljesen normális.


Tessék itt egy ábra:


[link]


A rák magán a golyós felszínén tudod kitapogatni. Egy kemény "kiálló" fájdalmatlan dudor (más szóval: göb)

2020. ápr. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek,ne haragudjatok,hogy ilyen tudatlan vagyok! :/
2020. ápr. 15. 00:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem a Te hibád. Nem oktatják megfelelően. De most már tudod. ;)
2020. ápr. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha rákod lenne már meghaltál volna
2020. ápr. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi okból tiltottak le,esetleg te törölted a fiókodat ? nem gondolom. Na ezt már soha sem tudjuk meg,mert nem tudsz vissza írni.

Az biztos nem rákod van .

2020. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

lehet nem volt mégsem 16? nem tudom minek vezették ezt be, eddigi legnagyobb pozitív élményem hogy segítettünk itt a gyk-n egy 15 éves srácnak, akinek komoly sérülése volt.

de a kicsik is tudtak bátran kérdezni olyat amit otthon nem mertek (milyen jó lett volna, ha akkor is lett volna gyk amikor én voltam 12)

vagy a sok pedo zaklatta őket?

2020. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!