Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért jöttek ki rajtam intim...

Trichiee kérdése:

Miért jöttek ki rajtam intim helyen szemölcsök?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Fél éve jelentek meg rajtam apró szemölcsök, akkor még csak 3-4 darab de azota már több mint 10.

Nem valtogattam a szexualis partnereim es fogalmam nincs mi lehet a megoldás.. Segítségre van szükségem köszönöm



2020. ápr. 16. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 16. 15:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, nekem is van 3 db ilyenem a szeméremdombon, közel az nagyajakhoz. CSináltattam teljes nemi betegség szűrést, vérvételen is voltam. Semmit nem találtak sehol.

A szakember szerint ártalmatlan bőrkinövés. Le fogom szedetni.

2020. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem váltogattad a partnereid? Ha volt 1 partnered is, neki már lehetett betegsége. Ha fél éve kezdődött, nyilván nem sürgős eset, de amint vége ennek a nem túl jó orvosi helyzetnek, kivizsgáltatnám magam.
2020. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másfél éves kapcsolatban csak a párommal szeretkeztem es neki nem volt ilyen baja. Olvastam arról is hogy étkezési erzekenyseg. Nem tudom hogy informalodhatnek de esztétikai okok miatt zavar és önbizalmam csökkenti
2020. ápr. 16. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:
hpv,es mindnkiben benne van..borotvával hámsérülést csináltál es kijött..orvos
2020. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!