Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után feldagadt a...

Pro_mark_63 kérdése:

Körülmetélés után feldagadt a péniszem, fáj és vérzik is normális valyon? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos , Egészsésügyi okokból lett a mütét elvégezve. (szükület) A mütét minden baj nélkül lezajlott nem volt semmi probléma de szerintem deformálódott a péniszem🤔 A mütétet MA végezték el azaz Április 24,2020 . Nagyon félek hogy rossz döntést hoztam azzal hogy bele mentem abba hogy körülmetéljenek.


Köszönöm elöte is a válaszokat



2020. ápr. 24. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szempontból tapasztalatom. Szerintem normális valamennyire a duzzanat. Vagdosták, varrták. Kell neki idő mire rendbe jön.
2020. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül a műtét után azért ne várd már el, hogy tip-top kinézete legyen egy friss műtéti területnek, mintha mi sem történt volna ott. Nem valami 2 hetet szoktak mondani, hogy addigra áll minden helyre a normális állapotra? Nagyon korai a kérdésed.
2020. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hány éves vagy te? Teljesen normális (és egyébként logikus is), hogy fel van dagadva, és picit vérzik, hiszen MA műtöttek.....
2020. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
100%
Örülj, hogy túl vagy rajta! Biztosan rendeződik majd. Ha nem, fordulj ahhoz az orvoshoz, aki a műtétet végezte. Mondjon valamit, segítsen neked!
2020. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális az elején, hogy nagyon fáj és vérzik. Az első hét kritikus (vagyis nekem az volt) utána már szépen javulgat majd. 1 hónap után meg már kb. el is felejted az egészet.

Ne aggódj!:)

2020. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!