Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Üdv, az a problémám lenne...

Üdv, az a problémám lenne hogy amikor fel van állva akkor is vissza csúszik a makkra a fityma, erre van valamilyen megoldás hogy ott maradjon lent? ( a műtéti beavatkozást hanyagolni szeretném)

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat!

16/F



2020. máj. 8. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért probléma? Amikor vered is a fityma fel le mozog rajta. Ez teljesen normális.
2020. máj. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Zavar a kiverésnél is és szex közben is.
2020. máj. 8. 10:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Az tudom hogy teljesen normális ha mozog de nem marad a fityma a makk alatt hanem teljesen felcsúszik ha elengedem.
2020. máj. 8. 10:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, neked elég hosszú fitymád van, de ez önmagában még nem egészségügyi probléma, így kezelést se igényel és nincs rá házi megoldás sem.
2020. máj. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem sem tűnik problémának, ha csak nem arról van szó, hogy rövid a fék és ez miatt nem akadálytalanul mozog a fityma.

Ha viszont csupán hosszú a fitymád és azért csúszik vissza, azzal tényleg nincs tennivaló. Szokd meg, hogy a tiéd ilyen. Szexben nem fog akadályozni.

2020. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lacás1976 ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj szerintem se. Az a gáz ha nem jön le a makkról. Láttam olyanokat 30 40 éves embereken is hogy nem műttették meg alatta tiszta túró nagyon gáz. A tied laza az nem gond.
2020. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
A fitymád okosabb náladnál is .Azt csinálja amiért a természet oda alkotta. Tb.semmi olyan műtétet nem finansziroz,ami felesleges.
2020. máj. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!