Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Pár napja kijött az aranyerem, vettem rá kenőcsőt , de az nem használt most vettem végbélkúpot de nem tudom felnyomni magamnak. Tudnátok tanácsot adni ,hogy hogyan csináljam?

2020. máj. 18. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan nekem nincs aranyerem, de láz- és hányás elleni kúpot tettem már fel.

A kúpnak a végére (fejére) kell egy kis kenőcs, a legjobb a vazelin, de ha úgyis van aranyér kenőcsöd, tegyél rá egy kicsit abból. A másik végét, ahol fogod, ott tartsd papírzsepiben, az puha, és nem csúszik ki a kezed hőjétől. (Meg amikor felteszed, eléggé fel kell nyomni, jobb a puha papírzsepi.)

Ha magadnak adod be, akkor vagy akár ágyon ülve, felhúzott lábakkal, vagy fekve, kissé oldalra fordulva kellene benyomnod, ahogy kényelmesnek érzed.

Csinálhatod a wc-n ülve is, csak arra vigyázz, hogy vissza ne jöjjön, és beleessen a klozetba a kúp.

Tudom, hogy kellemetlen, de el kell lazítanod az izmaid, és a krémes kúpot határozottan feltolni, a végbélbe.

Miután a kettős izomgyűrűn sikerült átnyomnod, össze kell szorítanod a farpofákat, amíg kissé el nem olvad belül a kúp. Ezért jobb inkább ágyban fekve, oldalról. Ha már sikerült feltenni, idővel elolvad, és kész.


Ha netán valakinek szintén aranyere van, és annak a kúpnak a feltevése más technikát igényel, akkor elnézést, és a hozzászólásom tekintsd semmisnek.

2020. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban kúp előtt anyám bevizezte a kúpot így kicsit elkezdett csúszóssá vált. A többi rajtad múlik, kellemetlen, de fel kell nyomni, mert súlyos esetben a kenőcs kevés.
2020. máj. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Sikerült ma fel tennem.

2020. máj. 19. 21:32
 4/4 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam felhelyezni, hogy legugolok es bal kezzel felrakom majd kis ideig ott hagyom az ujjam, hogy ne csusszon ki
2020. jún. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!