Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyik pillanatról a másikra...

Egyik pillanatról a másikra annyira elkezdett fájni a hátam hogy mosdóba is alig birok kimenni. Miért lehet?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, enyhén előredőlve szereltem a gépet, és úgy belehasított hogy helyben beestem az ágyba és mozdulni se bírtam, és csak legurulva, felmászva tudok felkelni.

Pár kiló feljött mosanság, de biciklkzek is rendszeresen.

De ettől ma is sántítva mentem a postára. Eddig ilyen sosem volt velem.

A hátam alsórésze, deréktájt fáj nagyon


2020. máj. 19. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Soha ne tartsd görnyedten a hátad, mert a gerinced szét fog menni tőle! Remélhetőleg csak valami átmeneti dologról van szó, ami pár nap alatt helyrejön, pl. egy becsípődés, de annak is az az oka, hogy rosszul tartottad magad!

A felső szakaszon mindig a lapockáidat kell hátrahúzni, az alsón pedig a csípőddel homorúan tartani a gerinced (nem hátrafele kidomborítva, görnyedve), ha ezt nem tanulod meg és sokszor használod így, mint most, szét fog kopni az egész.

2020. máj. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Még sosem szereltél pl. autót ezek szerint...
2020. máj. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezdődő sérv gyanús.
2020. máj. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd a kisgyermekeket a játék közben. Te is hasonlóképpen tartsd a tested.
2020. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!