Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Amikor reggel felkelünk,...

Amikor reggel felkelünk, miért áll fel a nemi szervünk?

Figyelt kérdés
2020. máj. 22. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nyújtózkodnak a gyerekek.
2020. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Hát, a páromnak nem szokott.

Bár ő nőből van. (meg is lennék lepve ha a punci is ágaskodna)

2020. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

"Az erekció az idegi, pszichés, hormonális és érrendszeri működések bonyolult összjátéka nyomán jön létre. Bizonyos ingerek hatására a húgycső két oldalán párhuzamosan elhelyezkedő barlangos testek vérrel telnek meg, miután a közepén futó artériák megnyitják az utat. Az artériás nyomás a nyugalmi állapot tízszeresére szökik föl, a pénisz pedig megduzzad, és erektált állapotba kerül."

hazipatika.hu

2020. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
3 as hiába írtad oda "házipatika.hu " köszönő viszonyban sincs a válaszod a kérdésre .Orvosi könyveket olvassál inkább,ahol a férfiak nemi szervének anatómiájáról is írnak.
2020. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Szia #4-es, #3-as vagyok.


Nem vagyok orvos de a hazipatika.hu oldalt elég hiteles forrásnak tartom.

A te nem túl kedves oltogatásod viszont semmiféle referenciát nem tartalmaz, ezért így nehéz elfogadnom a kioktató megjegyzésedet.


Az általam idézett szöveg egy hosszabb cikknek a lényegét tartalmazza, ami szerintem igenis válaszol az erdeti kérdésre. Ellenben a tiéddel, ami semmi konkrét információt nem tartalmazott.


Ha orvosi vitába akarsz szállni, javaslom a cikk íróját keresd meg. Én nem vagyok ebben kompetens.


Íme a teljes publikáció:


[link]

2020. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy nektek miért áll fel, azt nem tudom, nekem nem áll fel reggel. Kéne? (F)
2020. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Majd elmúlik ha megöregszel, pajtikám.
2020. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
75%
2020. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Mert kanos vagy, vagy pisilni kell.
2020. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

7-es


Nem múlik el. Egy ismerősöm 76 éves. Elmondésa szerint fiatal korában minden reggel felállt. 11 éve prosztatarákkal műtötték, attól kezdve normális körülmények között napközben izgatásra sohasem állt fel többet. A hajnali erekciója továbbra is szinte mindennapos. Ha felkel, nagyon rövid idő alatt elmúlik, míg ha tovább fekve marad, el sem fordul abból a testhelyzetből, akkor akár fél órán át is kitart teljes felébredés után is. Napközben csak akkor merevedik meg, ha nagyon álmos és félálomban szundikál. Ha a felesége ilyenkor próbálkozik, semmi hatása amíg éber, de ha elálmosodik, akkor hatni kezd az izgatás, és még közösülésre is alkalmas, ha a párja ráül. De ha ő próbálkozik aktív lenni, akkor rögtön lelankad. Valahogy a félálomhoz kapcsolódik ez a fajta erekció.

2020. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!