Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez fitymaszűkület/rövid fék?...

Ez fitymaszűkület/rövid fék? Lehet belőle gondom?

Figyelt kérdés

Igazából tudom, hogy az. Volt idő mikor mereven még hátra se tudtam teljesen húzni (azelőtt nem is próbáltam). Miután észrevettem, rövid idő alatt javítottam a helyzeten (zuhany alatt edzegettem) de még mindig nem múlt el teljesen. A jelenlegi helyzetet egy rajzal próbálom demonstrálni. Próbáltam a lehető legpontosabbra csinálni (nem fotózkodom a gyk perverzeknek...)


[link]


Ernyedt állapotban egyébként megfigyelhető, hogyha hátrahúzom a bőrt, akkor van egy "gyűrű" de egyálán nem érzek feszülést még mereven se.


Gondolom ez nem mindenkinek ilyen. Az igazibkerdésem viszont az, hogy ez így bevethető? Lenne belőle gondom?


17/f



2020. máj. 28. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Bevethető de jobb ha elmész orvoshoz aki elvágja a féked.Nem nagy kaland.Az sokkal gázabb ha együtt vagy a lánnyal és elszakad helyben + még fájhat is az eggyütlét ha a partnered szűkebb vagy hasonló.
2020. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ha szüz vagy, próbáld először ki, és figyelj rá, nehogy elszakadjon! Ha így bírod és minden oké, akkor ne nyúlj hozzá, de ha félsz hogy elszakad, akkor tényleg vetesd le a féked! Tényleg nem nagy dolog, de ha leveteted, én a fékalávarrást ajánlom mert akkor szép is lesz a helye, nyoma sem marad, és semmi kockázata nincs, mint egy műtétnek! Ezt akár egy piercer is megcsinálja neked aki csinál ilyet és rutinos benne, ehhez nem kell orvos!
2020. máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Ez egyátalán nem kuruzslókra tartozik !!
2020. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!