Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért van az 17-18 éves...

Miért van az 17-18 éves koromig sosem híztam, csak vastagodtam/tömeget szedtem fel? Most 23 vagyok és kezdek pocakosodni és az arcom is kezd kerekedni. Kicsit zavaró ez valóban egyre csak "rosszabb"lesz?

Figyelt kérdés

2020. máj. 30. 08:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az alapanyagcsere folyamatosan lassul a kor előrehaladtával, plusz a kötőszövetek viztartalma is fokozatosan csökken, veszt a feszessegebol.

Szerintem kezdj el valamit mozogni, attól amúgyis csak jobban fogod magad érezni.

2020. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 éves kor körül vannak hormonváltozások is.
2020. máj. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Eddig a korig a szervezeted mindent felhasznált,semmilyen pluszt nem hagyott rajtad.Ezen már túl vagy .

DE azt is mondhatom,kezdesz igazából férfiasodni.

2020. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, velem is pont ez van. Vékony gyerek voltam, 15-20 évesen változatlanul csak 65 kiló, csinálhattam volna akármit. Aztán 21 évesen 68, 22 évesen 73, 23 évesen 79, most meg fél év alatt felmentem 90-re! De ugye előtte nagyon sokat mozogtam, idén meg szobában ülés. Nem csak a vírus miatt, egyébként is volt költözés, váltás. Gondolom, te is hasonlóan haladsz a kilókkal, nem?
2020. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Kevesebbet kell enni. Minnél jobban öregszik az ember, annál kevesebb kalóriára van szüksége.
2020. jún. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerekedik az arcod..

Aha..Így ezdődik.

Olyan féfias,prospozsgás,kerekarc.

Otthon a családban:Erősödsz fiam!!Ez már döfi!!Megemberesedtél!!Rendessen eszel,mint egy igazi férfi!!


Amikor ilyeneket hallasz,ne áltasd magad,nem vagy te akkora tesztoszteronász!!


Kezdj el sürgősen valamit sportolni,mert mikorra 30 leszel,úgy fogsz kinézni,mint egy férfiasan telibe..art zsák.

2020. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4. Igen ilyesmiről lenne szó dióhéjban.

6! Rendszeresen sétálok a boltig 10perc oda 12 perc vissza felé, mert addigra már elfáradok.


Köszönöm a válaszokat.:)

2020. jún. 4. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!