Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Metélés után fáj ha ... ez...

Pro_mark_63 kérdése:

Metélés után fáj ha ... ez normális?

Figyelt kérdés

Április 25 n metéltek. Már nincs bent varrat se semmi. De a bor nagyon erzekeny meg. A heg nagyon latszodik. Eloszor asszem 20 nappal a mutet utan vertem ki. Es az van hogy amiutan csinaltam, sokkal erzekenyebb a bor a vagas helyenel es eléggé faj is.

Valaszokat elore is koszi



2020. máj. 30. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
KEll azert meg ido. A teljes gyogyulas kb ket honap
2020. máj. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Első 4 hétben elvileg "tilos" a szex/maszturbáció, lehet kellett volna még várni vele. Teljes gyógyulást legalább 6 hétre stagnálják, 5. hét végén vagy még csak. Kicsit kíméld és ha nem lesz jobb, akkor menj vissza a dokihoz szerintem.
2020. máj. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamillában áztatod még?
2020. máj. 31. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem áztattam kamillába a második körülmetélésemkor, mert az elsőnél is amiatt hullottak ki a varratok túl gyorsan. A doki azt mondta, hogy 4-5 napig hanyagoljam a fürdést, majd a tanácsára kenegettem Dermastix kenőccsel, amitől sokkal szebben gyógyult. A heg így is, úgy is megmard, de ha szépen ápolod, akkor elhalványodik idővel.
2020. jún. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!