Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Létezik hímvessző kisebbítő...

Létezik hímvessző kisebbítő műtét?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátnőmet, viszont azt mondja, hogy túl nagy vagyok neki odalent. Éreztem, hogy igen szűk és figyeltem is rá, hogy ne fájjon neki, illetve egy ideig azt hittem, hogy csak bók, de elég régóta vagyunk együtt és egy komoly beszélgetésen átesve kérdezem, hogy van-e ilyen, illetve volt-e már valaki ilyenen. Kérlek titeket a hülye válaszokat mellőzzük. Köszi
2020. jún. 6. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nincs. Ha van is, funkcionálisan több kárt csinál az orvos, úgyhogy ha anatómiailag nincs gond, a helyedben én ugyan nem nyúlatnék hozzá!
2020. jún. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ilyen. Vannak nők akik bírják a nagyobbat, de vannak nők akiknek szűkebb alapból, ők nem. Ahogy a férfiak mérete más, a nők se ugyan olyanok.
2020. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
nincs
2020. jún. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

A parkapcsolatok veget is ernek, meg hazassagok is.

A hosszusagnal nem eroltetni. Vastasag gond, elvileg nemcsak jo sikositas, de az is kell, hogy a no valoban ellazult legyen, es ha fel a meret miatt, akkor az nem segit.

Pedig a rugalmas fiatalos huvely nemcsak szuk, hanem rugalmas, tagulekony.

Neki kene magan dolgoznia. Jogagyakorlatok vannak a csipo ellazitasara.

2020. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Egyen elotte magneziumcitratot. Ellazul tole az izom es szettagul. En szedem,tapasztaltam a hatasat!!!
2020. jún. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16%
uristen,örülj neki,mindenki nagyot akar,,,ám mekkora? pv jöhet akar kép is
2020. jún. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!