Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az igaz, hogyha szőrösödik...

Az igaz, hogyha szőrösödik egy gyerek mellkasa, megáll a növekedésben?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves az a gyerek?
2010. júl. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
14 éves 193 cm, a mellkasán még szőke apró szálak vannak, de az egyik mellbimbója körül nőnek normális szőrszálak.
2010. júl. 31. 13:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért írtam 3. személyben, bocs..
2010. júl. 31. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
14 évesen 193 cm?:o hova akar még nőni xĐ
2010. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nahát ma csak ilyen hülye kérdések vannak??
2010. júl. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Még akár sokat is nőhet. Ő is, meg a szőrei is. Az már biztos, hogy "kosaras! alkat lesz. Nem baj az. Szeretik a lányok.
2010. júl. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gondolom akkor most van a mellmegnagyobbodás időszakában... tehát fejlődik...

Nem tudom, te most magadról beszélsz-e, vagy csak én/mi ezt gondolom/gondoljuk ezt kedves Kérdező, azonban ha ezt mondta az edző, akkor vagy csak poénkodott, vagy tévesen tudja. De nem tudom milyen edző az, aki nem tanul például anatómiát illetve sportélettant...!? Ennyit már illene tudnia...!


A szőrösödés az a serdülés velejárója. Mind a növekedés, mind a szőrzet megjelenése a heréidben termelődő nemi hormonok hatására alakul ki.

(Ezeket egyébként én is csak nemrég tudtam meg itt egy másik sráctól, aki felvilágosított, de tény, hogy sok okos dolgot mondott ezen kívül is...)

2010. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszön szépem. egyébként rólam volt szó csak hülyén fogalmaztam:)
2010. aug. 1. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!