Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » ? Előre is bocsánat ha ki ist...

? Előre is bocsánat ha ki ist undorító a kérdés. Arra lettünk ma figyelmesek a párommal, hogy a páromnak(férfi) a füle mögött van egy kis "lyuk" nem mondanám pattanásnak, és ilyen fehér váladék jön ki belőle de nem sok, és elég kellemetlen szagú.

Figyelt kérdés
Mi lehet ez? Interneten nem találtam semmit erről.

2020. jún. 15. 11:33
 1/3 A kérdező kommentje:
*kicsit
2020. jún. 15. 11:33
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet ciszta gennyel, vagy szövet közti folyadékkal. Ha ilyen púpos, aztán felfakad. Néha a bőr alatt összemegy, de a közepénél kis gumó maradhat, majd felfakadhat, ekkor kráteres.

Lehet rá kenni cinkes kenőcsöt - patikában javasolnak -, de olykor kezelés nélkül is felszívódik. Illetve fertőtleníti, és beszáríthatja egy kis alkohol tartalmú folyadék, vagy zselé, mint pl. borotválkozás utáni szesz, kézfertőtlenítő zselé, alkoholos parfüm.

Keletkezési okát nem tudom, de kezeltem már ilyet.

2020. jún. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fül mögött a bőrben nagyon sok faggyúmirigy van, a tartalom nem mindig ürül ki és akne, miteszer alakul ki ill. ha gennykeltő baktériumokkal megfertőződik, akkor gyulladásba is jöhet. Keresgélj a youtube-on pl. akne behind ear és hasonló keresőszavakra/kifejezésekre.
2020. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!