Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan zajlik ez?

Hogyan zajlik ez?

Figyelt kérdés

A fitymát nem tudom teljesen hátra húzni, és picit le van tapadva a makk tetejére. Ha elmegyek Urológiára akkor tudja valaki hogy mit tesznek? Ott helyben megoldják vagy kisebb műtét és egy napig bent tartanak?


Nem voltam még ilyen helyen ezért kérdezem.



2020. jún. 15. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mióta van letapadva? Egyébként hátra tudod húzni?
2020. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hatrahúzni csak kb egy harmadig, és egy ideje már le van tapadva
2020. jún. 15. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Lankadt állapotban vagy mereven van ez?


Egyébként elsősorban meg fogja erősebben hátrahúzni, mert ha a háromnegyedéig sikerül, akkor azt a kis részt lehet hogy a tapadás akadályozza, hogy lemenjen.

Ha nem megy, akkor viszont a doki fogja tudni hogy mit kell csinálni.

2020. jún. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Voltál orvosnál?
2020. jún. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt, nem ment hátra egyáltalán, hiába csináltam a kis gyakorlatokat, a kenőcsöket,amiket nagy eséllyel neked is fel fog ajánlani, de én azt javaslom neked, hogy műttesd meg, én tapasztalatból mondom, hogy csak nyersz vele, és ha már ott vagy, hogy megműtteted akkor teljesen vágasd le, még akkor is ha felajánlja, hogy megmentsük-e a legtöbb bőr felületet mert teljesen fölösleges, és sokkal jobb lesz utána minden. Sokan megcsináltatják üresbe, mert tényleg egy pozitívum szokott lenni sok esetben. Ha van valamilyen kérdésed nyugodtan írj privátban, én tényleg átmentem már ezen az egészen.
2020. júl. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!