Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Részleges fitymaműtét után a...

Részleges fitymaműtét után a gyògyulási időben felszabad hùzni a bőrt a gyermeknek?Fürdésnél gondoltam.

Figyelt kérdés
2020. jún. 21. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos mit mond?
2020. jún. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az orvost kérdezd meg ezekről.
2020. jún. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2 oldal címét le írom neked ott utána tudsz nézni:


Fitymaszűkület - Potencia Klinika

www.potenciaklinika.hu › fitymaszűkület

A hímvessző végén lévő érzékeny makkot egy bőrköpeny, a fityma védi. ... szűk, hogy a fityma egyáltalán, vagy csak részlegesen nem húzható hátra a makkról. ... A fitymaműtét, a körülmetélés nem fájdalmas és nagyon eredményes műtét, ha olyan ... Tisztálkodási és a nemi élet szempontjából a teljes körülmetélés után a ...

Hiányzó: időben ‎felszabad ‎hùzni ‎Fürdésnél ‎gondoltam.


Körülmetélés utáni tapasztalatok / Mire figyeljek műtét után?

www.korulmeteles.hu › public › forum

... után bekenni vele? 12 napja volt részleges metélésem, pár varrat már kihullt! ... Majd gyógyulás után kiderül, hogy néz ki a végeredmény. ... Ja és a bőr vissza megy a makra egy kicsit próbálom mindíg vissza húzni csak így sokára fog begyógyulni nem ? ... Ti17, fitymafék műtét után nekem 15-21 nap volt a gyógyulási idő

2020. jún. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!