Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez? Pár napja...

Mi lehet ez? Pár napja fájnak a heréim.tegnap az egyiken találtam egy csomót.elmentünk urulógushoz azt mondta hogy ő nem érez semmit,csütörtökön mehetek vissza ultrahangra

Figyelt kérdés
ma észrevettem hogy amikor lélegzek akkor az a herém amin a csomó van az felszáll egy kicsit majd amikor kiengedem a levegőt akkor vissza ereszkedik a helyére.mi lehet ennek az oka?

2020. jún. 23. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Urológus hogyan nem érezte a csomót? Mekkora kb? Amúgy UH-n majd kiderül, szerintem addig ne aggódj ezen. Urológus mondta volna, ha más gázt lát
2020. jún. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A csomó kb borsó méretű
2020. jún. 23. 18:56
 3/13 A kérdező kommentje:
Amióta a doki hozzányúlt tegnap azóta minden moccanatra fájni kezd(nem erős fájdalom de fájdalom)
2020. jún. 23. 18:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég érdekes hogy a doki nem érzi. Majd az ultrahang mindent megmutat, addig pedig bírd ki.
2020. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És miért nem UH-zott meg egyből? Hát az érdekes.. Mondjuk, ha állami szakrendelés volt ne csodálkozz, ott sz.rnak az emberre szép szóval. Én inkább magánhoz mentem volna, ott kompletten megvizsgálnak legalább.
2020. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tegnapóta be is vannak duzzadva
2020. jún. 24. 19:42
 7/13 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2021. ápr. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy here cisztám van,az orvos nem csinált semmit,ez pár hónapja volt azóta még mindig ott vannak a ciszták és néha fájnak
2021. ápr. 24. 03:18
 9/13 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Őő hogyhogy nem csinált semmit? :D Ezt nem értem. Valamit csak mondott neked, UH-n nézte meg? Nem mondta, hogy indokolt volna alaposabb vizsgálat? Jó/rossz indulat?

Bocs de el nem hiszem egy doki konkrétan semmt ne mondjon egy cisztára!

HA(!) mégis így lett volna, azonnal keress fel másik orvost és azonnal menj!

"Pár hónapja"?! Hallod ezzel rohanni kell szinte egyből..

Én nő vagyok, nekem mellemben volt egy mobilis csomó, a doki majdnem a fejemet vette le, hogy nem azonnal mentem - pedig én más miatt nem tudtam orvoshoz jutni, nem otthon tartózkodtam hetekig.

UH-n közölniük kell mi van. Nekem egyértleműen látszott, hogy jó indulatú, fibroadenoma, mondták, hogy terhesség előtt ajánlatos megszabadulni tőle, addig kontrollra járok.

Biztos nem mondott semmit a doki? Leleteden mi áll?

2021. ápr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
UH volt meg vérvétel és elvileg nem rosszindulatú
2021. ápr. 24. 14:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!