Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy előzhetném meg hogy ne...

Hogy előzhetném meg hogy ne legyen túl sok a magömlésem?

Figyelt kérdés
Amikor kiverem akkor túl nagy mennyiségű sperma jut felszínre ezt hogy előzhetem meg? Mivel sosem vertem gyakran csak hetente vagy kéthetente egyszer ezért lenne az hogy nem átlagos mennyiségű spermám jön ki? Vagy más az oka?

2020. júl. 3. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mivel az anyag folyamatosan termelődik, ezért természetes, hogyha ilyen időközönként vered ki, akkor sok jön. Ha pl naponta kivered, akkor lehet kdvesebb fog jönni, bár szerintem ez egyénfüggő is.
2020. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Egyes válaszolóval értek egyet.Szerintem is ez az oka.
2020. júl. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Megelőzni azt, hogy ne legyen túl sok magömlésed? Vagyis azt szeretnéd, hogy sok legyen?:D Itt van egy kis logikai bukfenc
2020. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves hármas válaszolónem tudom mi történt értelmezéskor de azt írtam ki hogy előzhetném meg hogy NE legyen sok a spermám nem kell hogy sok legyen mert alapból sok nekem te értelmeztél valamit rosszul ami meg nagyon nem az én hibám fogadjunk hogy egy 12-13 éves írta ezt mert egy nagy illetve idősebb tudja értelmezni azt hogy mit akarok nem írtam ki azt hogy azt akarom hogy sok legyen egyetlen egy szó nem utal erre mert pont hogy ezt akarom elkerülni. Azt akarom hogy kevesebb legyen és az értelmi fogyatékosoktól kíméljetek meg mert ehhez nics elég türelmem
2020. júl. 3. 10:57
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Atyaég xD

Még nagybetűvel ki is emelted a bukfenc tartalmi lényegét:)

Tehát azt szeretnéd, hogy ne legyen sok spermád, de leírva meg ezt akarod megelőzni:D

Drága, én nem 12 éves vagyok, de szívesen segítek. A kétszeres negáció igaz állítást eredményez.

2020. júl. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A növeléséhez már van gyógy mód. A csökkentésével ha jól tudom,nem voltak kutatások,mert az ellent mond a fajfenntartásnak.
2020. júl. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Ki tudod verni, és akkor nem lesz spontán magömlésed. Azt hogy lecsökkentsd a termelődését, arra nincs semmi.
2020. júl. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mindennap verd ki..ám szerintem jo a sok sperma..én imadom nezni is,meg érezni is
2020. júl. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal korban erősen hidratált szervezet mellett jól működnek a mirigyek. Majd visszasírod 70+ évesen.
2020. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mégegyszer a válaszokat
2020. júl. 3. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!