Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen óvszer a legjobb?

Milyen óvszer a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha valaki tud ajánlani kíváló óvszereket akkor kérem írja már le légyen szíves és hanyas méret kell 12 centis péniszre?

2020. júl. 3. 10:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Bármelyik standard méret megfelel, az, hogy kinek melyik márka válik be, azt ki kell próbálni. Önkielégítéshez nem kell óvszer.
2020. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem a hossz számít, hanem szélesség. A gyártók honlapján megtalálod, hogy adott termék milyen méretű, illeve lehet találni összeítő táblázatokat is.
2020. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Durex, Masculan. Biztonság szempontjából ezek a legjobbak, a többivel gyakrabban előfordul, hogy szakad.

Méretnél meg nem a hosszúság számít, hanem a vastagság. (A csajodnak is főleg az fog számítani.)

2020. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 4Round válasza:
22%
A legvékonyabb.
2020. júl. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat 🙂 és hogy vegyek óvszert ha mindenki ismer ebben a városban és félek hogy anyámék megtudják☹️ Múltkor éjszaka spontán magömlésem volt és akkor befolyt a boxerembe és reggel mikor odaadtam mosni akkor teljesen koakadt☹️
2020. júl. 3. 10:47
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, várjál, ugye nem azért akarsz gumit venni, hogy éjszakára felhúzd, hogy ha magömlésed lenne, akkor ne legyen olyan a pizsid? XD
2020. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Neem 😂😂 nem azért nyugii hanem ha a kolitársammal újra lefeküdjünk mármint hogy szexeljünk akkorra kellene nekem mert neki van de az csak az övére jó az enyémre nem és tudom hogy most nincs már iskola de attól nálunk szokott néha aludni és akkor szeretném hogy ne csak ő basszon engem hanem énis őt
2020. júl. 3. 11:12
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor megnyugodtam, már azt hittem valami idióta trollkérdés.

És mi lenne, ha őt kérnéd meg, hogy vegyen olyat, ami a tiédre jó?

2020. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Létezik óvszer méret kalkulátor, nézd meg, hogy melyik jó neked, lehet rendelni is, ha extra kicsi kell.
2020. júl. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm válaszaitokat
2020. júl. 3. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!