Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ledörzsölődött makkal mit...

Ledörzsölődött makkal mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Amikor túl száraz volt, akkor rárántottam, aztán jól megszívtam, mert azon kívül, hogy kellemetlen érzést váltott ki, rohadt érzékeny lett és ki is sebesedett kicsit. Szerencsére az már begyógyult és enyhült ez az érzés, de amikor a fitymát húzogatom rajta még mindig ilyen kidörzsölődött érzést tapasztalok pedig nem sebes, nem piros meg semmi. Pihentessem és úgy meggyógyul, vagy mit kéne tenni? Amúgy nem használok semmilyen irritáló tisztálkodószert, csak sima vízzel mosom.
2020. júl. 10. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne húzogassad most. Esetleg bekenheted valami testápolóval hátha segít.
2020. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kamillás krémmel kend be!


Pár nap,és rendbe hozza!

2020. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi annak a krémnek a neve pontosan? Mert sokfajta van gondolom
2020. júl. 10. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Biomed Kamilla Krém

De vehetsz másikat is,szerintem sok különbség nincs köztük.

2020. júl. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok. Köszönöm.
2020. júl. 10. 20:38
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
A jovore nezve jotanacs. Az illatszerboltban vegyel Durex sikositot. Van kicsi csomagolasban. Ha arrol lenne szo, hogy nem akarod, hogy mas lassa, csomagold be, es legyen keznel, mikor kell. Konnyebb lesz az eleted.
2020. júl. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!